Doradztwo
O NAS

Jesteśmy grupą niezależnych konsultantów dobieranych w zespoły robocze do każdego indywidualnego projektu. Działalność jako niezależni konsultanci prowadzimy od 2001 roku.

Naszym celem jest profesjonalne i możliwie kompleksowe doradztwo biznesowe dla Państwa firm, od małych, kilkuosobowych zakładów, do dużych przedsiębiorstw.

Doświadczenie jako konsultanci w różnych dziedzinach zdobywaliśmy, między innymi, w znanych instytucjach finansowych i doradczych, aktywnie uczestnicząc w przeobrażeniach gospodarczych w Polsce.

Pracując dla Państwa wykorzystujemy również praktyczne umiejętności i wiedzę zdobytą podczas wielu lat praktyki w biznesie, doradztwie biznesowym oraz doradztwie inwestycyjnym w różnych sektorach gospodarki.

Wśród stałych współpracowników mamy konsultantów specjalizujących się, między innymi, w następujących dziedzinach:
  • finanse
  • organizacja i zarządzanie
  • strategia
  • restrukturyzacje
W celu poszerzenia możliwości rozwiązania każdego Państwa problemu, zapraszamy również do współpracy przy projektach firmy i organizacje partnerskie.

Nasz potencjał może być elastycznie dostosowany do Państwa indywidualnych potrzeb. Umożliwia to zminimalizowanie kosztów własnych, co pozwala nam oferować Państwu fachowe usługi doradcze po konkurencyjnych cenach.

Służymy naszą wiedzą i doświadczeniem rozwijającym się małym i średnim firmom, jak i dużym przedsiębiorstwom, a także jednostkom samorządowym.
Tworzenie stron www.stronki.pl